slide1-bg2Slide thumbnaillogo1bugday1bugday2dogal-urunler
doga-ekmek-uretimiok-001yuzdeyuzdogal-ekmeksirriok-002burada-button
organik-dogal-koy-kahvaltisiciftlik-logociftlik-gunesidevami-icin-tiklalogo1
slider-2bg2Slide thumbnailorganik-koy-urunleri4mevsim-organiknatural-png4mevsim-dogallogo1

Köy Kadınları Üretim Merkezi |Ekolojik Yaşam Çiftliği'ne Hoşgeldiniz

Şehir Hayatından Sıkılıp Hafta Sonu Yada Haftanın 7 Günü Köy Hayatı ile Yeni ve Sağlıklı Bir Başlangıç Yapmak İçin Sizide Bek-li-yor-uz !

İster Ailecek yada Grup olarak gelebileceğiniz Ekolojik Köy Çiftliği | Köy Kadınları Üretim Çiftliği Sizi Şehirden izole doğa içerisinde bambaşka bir yaşam deneyimi için çağırıyor. Hünerli ellerle üretilen ürünler çiftliğimize gelen konuklarımızın sofralarına en doğal hali ile geliyor… Bu ürünleri ister çiftliğimizde tadın, isterseniz eve dönüş yolunda sipariş verin yada hazırlanmasına yardım edin.

4mevsim-dogal

Şimdi Çiftliğe Gelmek İçin...

Yada İstediğiniz Zaman Uğrayın : ) Biz Buradayız !

KÖY KADINLARI ÜRETİM ÇİFTLİĞİ “KETENCİLER KÖYÜ”
Köyün Tarihi…

Kuzey Batı Kafkasyada şu an Rusya Federasyonuna bağlı Adigey Cumhuriyetinin hakurnehable ve mamheg köyünden sürülen adigeler tarafından kurulmuştur. Adigeler, ilk geldiklerinde tarım ve hayvancılık yapıyorlardı. Köy halkının çoğunluğu ipek böcekçiliği yapardı. İpek ve keten işleri yapıldığından köye Ketenciler ismi verilmiştir. Köy 1878 yılında kurulmuş ve doğallığı büyük ölçüde korunmuştur, köyün yüksek kesimlerine gidildikçe ormanlık alan ve temiz hava yoğunlu artmakla birlikte doğal bir görünüme de kavuşmaktadır… Köyün Hemen yanı başında Ketenciler Göleti / Barajı vardır, burada balık tutma yürüyüş gezi ve doğal keşifler yapabilirsiniz, çiftliğimiz bu güzellik ve doğallıklar içerisinde saklıdır.

ekolojik-ciftlik-koy-kadinlari-uretim-ciftligi-ketenciler
ekolojik-koy-ciftligi-ketenciler-koyu-2

Burada Neden mi Mutlular ? Çünkü Bol Oksijen… Doğal Tarım, Doğal Üretim ve Doğal Gıdaların hepsi burada hazırlanıyor. Çiftlik Hayvanlarıyla ilgilenip göl kenarı ve dağlarda yürüyüş yapıp bisiklete biniyoruz,  Serpme köy kahvaltısı ile mükemmel bir başlangıç yapıyoruz. Dilerseniz meyve sebze ekimi için bahçede çalışabilir ürünler toplayabilirsiniz. Çiftlik hayvanları ile eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz…

sebze-meyveler-ekolojik-ciftlik

Sebzeninde meyveninde en doğalını çiftliğimizde özenle üretiyoruz...

Sanayi ve yerleşim yerlerinden uzakta, ketenciler köyünün en yüksek kesimlerinde, bol oksijen ve doğal hayvan gübreleri ile harmanladığımız toprakta en sağlıklı şekilde üretiyoruz.

Her şey kendi mevsiminde güzeldir...

Doğallığın sırrı yazın yaz ürünlerini kışında kışlık sebze ve meyveleri zamanında üretmek ve bunları itina ile yapmaktan geçiyor, sera kimyasal gübre, parafin ve zirai ilaçlar kullanmıyoruz.

Çiftliğimizden Kareler

Köy Kadınları Üretim Çiftliğinden Bazı Kareler… Tamamen Doğal ve Ekolojik Sistem Üzerine Kurulu Olan Çiftliğimizde İç ve Dış Mekan Fotoğrafları ile Biz Buradayız…

Bazı Çiftlik Hayvanlarımız...

Çiftliğimizde Tavuklardan, Ördeklere… İneklerden, Keçilere… Köpeklerden Kadifeye kadar birbirinden eğlenceli ve güzel hayvanlarla tanışın

ketenciler-koyu-ciftlik-hayvanlari-kadife

Kadifemiz...

Bu Bizim Kadifemiz… Onunla Gezebilir,  Kendisi konuşamaz ama Sohbet edip sevebilirsiniz 🙂

ketenciler-koyu-ciftlik-hayvanlari2

Ördeklerimiz

Ördeklerimiz.. Birbirinden tatlı ördek yavruları ve bir o kadar gösterişli yetişkinleri…

ciftlik-hayvanlari

Tavuklarımız

Doğal Protein ve Vitamin kaynağı yumurtaları üreten tavuklar… Serbest dolaşırlar…

ketenciler-koyu-ciftlik-hayvanlari

Keçilerimiz 🙂

İşte Keçilerimiz hiçte öyle inatçı değiller 🙂  Onlar tamamen eğlenceli ve enerji dolular.

Sizide Bekliyoruz…

Doğal Ürünlerimizden Telefonla yada Sitemiz Üzerinden Sipariş vererek ürünlerimizi evinize kadar getirtebilirsiniz, Yada Çiftliğimizde Mükemmel Bir zaman geçirmek için Şimdi Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Dilediğiniz Aktivitelere Katılarak Unutulmaz Anlar Yaşayın ve Sağlıklı Beslenin.

simdi-siparis-verin-button
rezervasyon-buton-link